Radi a s nadšením poskytujeme tieto služby

Life koučing

Koučing prichádza zo športového a  firemného prostredia, ale čím ďalej tým viac ľudí využíva túto metódu pri riešení životných situácií. Koučing v životných otázkach dáva nielen zmysel, ale ide aj priamo k pocitom, hodnotám a všade tam, kam je človek ochotný pustiť kouča a hlavne seba samého. 

 

Zavádzanie koučovacej kultúry

O zavádzaní firemnej kultúry sa toho popísalo už veľa, je načase ju aplikovať tak, aby fungovala a bola prijatá ľuďmi. Pracujeme s najnovšími poznatkami z neurovied a s osvedčenými technikami. Autokratívny, demokratický, či koučovací štýl riadenia?  Vyskúšajte a máte k dispozícii nový rozmer vedenia zamestnancov a riadenia firmy.

Biznis koučing

Najžiadanejšia služba, ktorá prináša do firiem nový rozmer a silnú pridanú hodnotu rovnako pre manažment ako aj pre zamestnancov na všetkých úrovniach. Vedia vaši ľudia aké majú zodpovednosti , kompetencie, vedia ako majú “veci“ bežať a aj napriek tomu sa to vo vašej spoločnosti nedeje? Skúsený kouč dokáže skrátiť cestu k cieľu u jednotlivca i skupiny.

Workshopy a semináre

Vzdelávaco-zážitkové podujatia pre verejnosť, alebo pre špecifickú skupinu účastníkov - napr. pre manažérov, alebo pre zamestnancov konkrétnej firmy.